Początki firny Vulmed sięgają roku 1994, w którym dr Tadeusz Kaźmierczak rozpoczął indywidualną praktykę lekarską. W tym okresie, z małego gabinetu lekarskiego powstała klinika chirurgiczna, oferującą swoim pacjentom szeroki zakres usług medycznych, wykonywanych przez doświadczonych lekarzy specjalistów w nowoczesnym, odpowiednio wyposażonym obiekcie.


Podstawową dewizą od momentu powstania Kliniki jest bezpieczeństwo pacjentów, a ich zaufanie to nasza największa duma i troska.
Chęć jak najlepszej opieki nad chorym, jest motorem stałego podnoszenia kwalifikacji personelu oraz ciągłego, dostosowanego do najnowszych standardów naukowych, doskonalenia jakości wykonywanych procedur medycznych.
Potrzeby pacjentów, którzy znajdują u nas przyjazną i profesjonalną pomoc, decydują o kierunkach rozwoju Kliniki.
Uruchomienie Oddziału Chirurgii Jednego Dnia umożliwiło przeprowadzanie zabiegów chirurgicznych, w minimalnym czasie, bez ryzyka zakażenia i stresu. Skrócenie do 1-2 dób okresu pobytu poza domem i wyłączenia z pracy jest dla wielu osób sprawą priorytetową.
Nasz spełniający wszystkie standardy, wyposażony w nowoczesną salę zabiegową z pełnym zapleczem oddział, jak również zespół doświadczonych specjalistów, gwarantuje bezpieczne i fachowe  przeprowadzenie szeregu zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej, proktologii, urologii czy uroginekologii w ramach chirurgii jednego dnia.
Dziedziną, w której specjalizuje się nasza Klinika są trudno gojące się rany .
Leczenie tego typu schorzeń z uwagi na jego długotrwałość i uciążliwość jest wyjątkowo trudne. Wymagania pacjentów, którzy w wielu placówkach medycznych nie mogą znaleźć właściwej opieki, spowodowały wprowadzeniem przez naszą Klinikę całego szeregu technik i procedur, dających znakomite wyniki w leczeniu, o czym świadczą setki zadowolonych w pełni zdrowych pacjentów z całej Polski. Oczyszczanie ran czy wielokrotne zmiany opatrunków to proste, ale wymagające wielkiej cierpliwości i pokory w stosunku do pacjenta zabiegi. Wykonywane są zawsze przez doświadczonego lekarza a w połączeniu ze stosowaną przez nas od lat ozonoterapią dają doskonałe rezultaty umożliwiając cierpiącym od lat pacjentom powrót do normalnego życia.

Wszystkich informacji, których nie znaleźli Państwo na naszej stronie, udzieli osobiście szef Kliniki dr n. med. Tadeusz Kaźmierczak – tel. 91 8812812.